Zadaniem zatrudnionej osoby będzie, prowadzenie i rozwijanie sprzedaży internetowej oraz obsługa i rozwój sklepu internetowego.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę (stałe zatrudnienie)
  • Motywujące wynagrodzenie + wysoka premia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia
  • Opieka medyczna, stabilność zatrudnienia
  • Pracę w młodym zespole w miłej atmosferze

Dodatkowe informacje:
Miejsce pracy: Gdańsk – Osowa
Wynagrodzenie od 3 tyś zł (netto) + premia

Zainteresowany?

Wymagania:

  • Znajomość (doświadczenie) dropshoppingu będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Pozytywnego nastawienia, umiejętności pracy samodzielnie i w zespole, otwartości i komunikatywności, kreatywności,

  • Skrupulatności, dokładności, spostrzegawczości, umiejętności pracy pod presją czasu,

  • Lekkość w pisaniu i edycji (robieniu) zdjęć,

  • Kreatywność i inicjatywa, bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Zaangażowania w życie i rozwój firmy

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office oraz do edycji materiałów graficznych

  • Znajomości zasad funkcjonowania sprzedaży online

  • Doświadczenie w prowadzeniu portali społecznościowych,

  • Znajomość sprzedaży w różnych kanałach rynku on-line,

  • Znajomość funkcjonowania i obsługi sklepu internetowego,
  • Znajomości narzędzi Analitycznych (Google Trends, Analytics)

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowej SEM,
  • Analiza potrzeb użytkowników, monitorowanie rynku i analiza działań konkurencji,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie swobodnego kontaktu

Opis stanowiska:

  • Planowanie i koordynacja działań promocyjnych i wspierających sprzedaż online,
  • Prowadzenie profili firmowych w mediach społecznościowych, publikacja postów i materiałów,
  • Przygotowywanie i umieszczanie aktualnej oferty na stronie internetowej,
  • Aktualizacja bieżącej oferty produktowej,
  • Obsługa kampanii, SEO, Adwords, pozycjonowanie, copywriting,
  • Rozwój kanałów sprzedaży internetowej w firmie,
  • Opracowanie i realizowanie strategii marketingu internetowego,
  • Współpraca z działem handlowym nad przygotowaniem treści oferty handlowej online,
  • Utrzymywanie i rozwijanie stałej współpracy z klientami,
  • Reprezentowanie firmy przed kooperantami utrzymywanie i rozwijanie stałej współpracy i dbanie o jej wizerunek.