O Nas

Nasz  sklep.               https://e-4at.com

Przedsiębiorstwo 4 Coils Sp. z o. o. jest firmą o polskim kapitale, specjalizującą się w produkcji i sprzedaży elementów indukcyjnych takich jak: transformatory w.cz., transformatory impulsowe, cewki oraz dławiki.

Oferujemy pełną gamę elementów indukcyjnych. Realizujemy zamówienia na elementy według projektu klienta.

Nasze produkty cechuje wysoka jakość wykonania, a niezawodne, markowe materiały dodatkowo podwyższają ich wartość. Zarówno sprzęt, jak i jego oprogramowanie oparte są na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, w całości opracowanych przez wysoce wykwalifikowaną kadrę.

Poprzez solidną i rzetelną produkcję oraz nastawienie na zaspokajanie potrzeb i oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów, firma uzyskała zaufanie zarówno dużych korporacji krajowych, jak i zagranicznych, co jest naszym wielkim sukcesem. Zaopatrujemy firmy różnej wielkości, dystrybutorów i hurtownie, wspomagamy konstruktorów i projektantów.

Wszystkich naszych klientów obsługujemy na jednakowym poziomie. Stawiamy na realizację zadań w oczekiwanym przez klienta czasie. Optymalizujemy koszty realizacji zlecenia tak, by klient był w pełni zadowolony.

W trosce o zachowanie najwyższej jakości na każdym etapie produkcji produkt musi spełnić szereg wymogów. Dodatkowo podlega on wielokrotnemu testowaniu (tak zwanej kontroli międzyoperacyjnej), dzięki czemu cechuje się wysoką niezawodnością.

W firmie 4 Coils Sp. z o. o. funkcjonuje certyfikowany system zarządzania jakością zgodny z normą ISO PN-EN 9001:2009.

4coils