O firmie

Od 2004 jesteśmy globalnym dystrybutorem i producentem komponentów elektronicznych — rozwiązujemy problemy związane z zakłóceniami w łańcuchu dostaw. Specjalizujemy się w produkcji, dystrybucji i usługach obejmujących innowacyjne i niszowe segmenty rynku.

Jesteśmy firmą zajmującą się dystrybucją, importem i produkcją.

Od 2004 roku działamy zgodnie ze standardami Unii Europejskiej, jednocześnie wykorzystując strategiczną lokalizację Gdańska dającą bezpośredni dostęp do sieci portów, lotnisk i tras tranzytowych. Dzięki temu wyróżniamy się wyjątkowo szybką spedycją.

DOBRA PRAKTYKA

Działamy z myślą o optymalizacji kosztów dla naszych klientów. Naszym celem jest skuteczne zarządzanie zasobami i procesami, aby zapewnić naszym partnerom możliwie najniższe wydatki. Przykładamy dużą wagę do sprawnej organizacji obiegu dokumentów.

Posiadamy ugruntowaną pozycję jako łącznik pomiędzy europejskimi klientami a producentami z całego świata. Dzięki naszej globalnej sieci i doświadczeniu, jesteśmy w stanie skutecznie koordynować transakcje i dostawy, gwarantując jednocześnie wysoką jakość i terminowość.

GLOBALNY ZASIĘG

Dzięki globalnemu zasięgowi, dostarczamy klientom wysokiej jakości, innowacyjne produkty na całym świecie, współpracując zarówno z sprawdzonymi dostawcami, jak i produkując bezpośrednio. Działalność opiera się na rozbudowanym systemie sprzedaży internetowej, a wieloletnia współpraca z kontrahentami umożliwia nam utrzymanie zaufania i satysfakcji klientów. Zawsze pozostajemy otwarci na nowe kontakty handlowe, zarówno z producentami i hurtownikami szukającymi nowych rynków, jak i klientami poszukującymi nowoczesnych, ale sprawdzonych rozwiązań.

DOŚWIADCZONY PRODUCENT

Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w produkcji elektroniki, z naciskiem na specjalizację w komponentach indukcyjnych. Nasz asortyment obejmuje nie tylko szeroki wybór gotowych produktów, ale także umożliwia indywidualne realizacje projektów naszych klientów.

Wszystkie elementy wytwarzane w naszym zakładzie są poddawane rygorystycznej wewnętrznej kontroli jakości. Funkcjonujemy zgodnie z certyfikowanym systemem zarządzania jakością, który spełnia normy ISO, co zapewnia najwyższy standard naszych produktów.