Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • motywujące wynagrodzenie + wysoką prowizję
  • opiekę medyczną, stabilność zatrudnienia
  • pracę w młodym zespole w miłej atmosferze

Dodatkowe informacje:
Miejsce pracy: Gdańsk – Osowa

Wymagania:

  • doświadczenie min.2 lata
  • łatwość w nawiązywaniu relacji z klientem
  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość technik sprzedaży
  • dobra znajomość języka obcego
  • mobilność (prawo jazdy kat. B)
  • samodzielność, kreatywność, zaangażowanie

Opis stanowiska / obowiązki:

  • Planowanie i osiąganie celów biznesowych
  • Zapewnienie wsparcia zespołu, utrzymanie właściwej atmosfery i kultury pracy
  • Dbanie o wizerunek firmy w kontaktach bezpośrednich, telefonicznych i elektronicznych
  • Zarządzanie dokumentacją
  • Tworzenie i wdrażanie strategii rozwojowych, sprzedażowych i ich kompleksowa obsługa
  • Realizacja planów rozwojowych i sprzedażowych
  • Bieżące raportowanie
  • Kreowanie polityki sprzedażowej firmy
  • Aktywne poszerzanie rynków zbytu, pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie trwałych relacji
  • Badanie oraz analiza rynku oraz działalności konkurencji
  • Inicjowanie działań podnoszących efektywność sprzedaży

Kontakt: kadry@4coils.eu

W odpowiedzi prosimy załączyć CV

W celu umożliwienia rekrutacji, w CV prosimy zawrzeć klauzulę następującej treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.